Nebyla jsem moc na sportování a celkově na pohyb, chodila jsem vždycky hlavně na procházky, párkrát jsem jela na kole a když jsem byla na střední škole, měli jsme taneční podložky a hodně často jsem na nich tancovala. Jo a vlastně, když jsem bydlela v Praze, zkoušela jsem kolečkové brusle, celkem mi to na nich časem šlo, ale problém byl, že jsem neuměla brzdit. Zkoušela jsem chodit na zumbu, kam mě přivedla sestra, ale moje kolena to moc nedávala a taky jsem zkoušela hip hop, kam mě opět přivedla sestra, ale to bylo pro mě dost náročný.